Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,50 zł , zmiana od tamtej pory: 120,00%

Re: powoli idziemy na 40 zl

Zgłoś do moderatora
Zastanawiam się dopiero nad zakupem. Z jednej strony mam Asbisa, więc spółkę o dość podobnym profilu działalności, więc kłania się zasada dywersyfikacji sektorowej, z drugiej czytam i analizuję Eurotel i podoba mi się obecna cena, jako sensowny poziom do wejścia w inwestycję (uwzględniając projekcję przyszłych wyników). Wydrukowałem ostatnie raporty, żeby sobie dokładnie popatrzeć, co było przyczyną słabszych wyników za 1Q (raczej wiadomo na pierwszy rzut oka, ale chcę się upewnić). Do spółki zasadniczo zniechęca mnie słaba płynność, co może być problemem przy potrzebie szybkiego zamknięcia pozycji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROTEL -2,94% 49,50 2021-05-18 12:50:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.