Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,80 zł , zmiana od tamtej pory: 115,79%

Re: powoli idziemy na 40 zl

Zgłoś do moderatora
O co ten dym ?. Każdy ma swoje oczekiwania, a kurs będzie się rysował w taki sposób na jaki ma ochotę. Pod względem fundamentalnym te 40 zł to wcale nie jest bóg wie jaka cena, bo przy tym kursie C/Z by wynosił w granicach 9 więc ciągle tanio. Jedyne co można teraz robić to czekać na satysfakcjonujący kurs i zgarniać po drodze dywidendy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROTEL 2,29% 49,20 2021-05-05 17:01:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.