Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,90 zł , zmiana od tamtej pory: 114,85%

Re: powoli idziemy na 40 zl

Zgłoś do moderatora
W poprzednich latach bylo dobrze, zazwyczaj 4ty kwartal byl najlepszy i tak tez zapowiadal ktos z zarzadu na ten rok w niedawnym wywiadzie. Z rzeczy ktorych sie mozna obawiac to podobno w ostatniej aktualizacji umowy z Apple pogorzyly sie marze (za to polepszyly sie mozliwosci obslugi klientow korporacyjnych) i grozi kolejne ograniczenie ruchu w galeriach... Jesli to nie wplynie negatywnie to mozna sie spodziewac pewnie wynikow porownywalnych do zeszlego roku, bo podobno mocno ograniczane sa wlasnie koszty w firmie. gdzie zawedruje kurs trudno powiedziec ale Eurotel ma juz w bilansie gore gotowki i jak kurs nie ruszy do gory to predzej czy pozniej bedzie solidna dywidenda wyplacona... pewnie juz nie w tym roku a nie przed latem nastepnego dlatego trzeba jeszcze troche poczekac.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROTEL 1,23% 49,20 2021-05-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.