Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,90 zł , zmiana od tamtej pory: 113,97%

Re: powoli idziemy na 40 zl

Zgłoś do moderatora
Zamknięcia galerii handlowych bym się szczególnie nie obawiał, choć oczywiście wszystkiego wykluczyć nie można. Bardziej martwią mnie pogarszające się nastroje na rynku, wynikające oczywiście ze wzrostu ilości zachorowań, co pociąga za sobą spadki, choć Eurotel trzyma się dzielnie, trzeba przyznać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROTEL -0,41% 49,00 2021-05-06 13:04:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.