Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,70 zł , zmiana od tamtej pory: 126,27%

Re: powoli idziemy na 40 zl

Zgłoś do moderatora
Poczytałem sobie trochę, dokonałem pewnie mocno ułomnej analizy spółki i wydaje mi się, że cena na wejście jest w porządku. Chyba jednak na jakiś czas wstrzymam decyzję, po pierwsze sytuacja epidemiczna robi się nieciekawa, trudno przewidywać, jak bardzo się jeszcze pogorszy, a to może mieć wpływ na zyski spółki. Po wtóre, negatywny sentyment na całym rynku wpłynie z pewnością na cenę akcji i Eurotelu (generalnie trzeba się mocno zastanowić, czy jest obecnie czas na otwieranie nowych pozycji, czy raczej na myślenie o zamykaniu dotychczasowych). Nie można wykluczyć, że przebije 20 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROTEL 1,03% 49,10 2021-05-07 14:06:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.