Tutaj czas zakupów jeszcze nie nastąpił. Trend boczny to niestety prognoza na najbliższe miesiące. Wycofałem 50 procent kapitału z holdingu ze strata 30 proc i już zarabiam. Czekam na niższe poziomy aby potroić wartość posiadanych akcji. Mrożenie całości doprowadza do frustracji.