Wiesz że to syndrom Sztokholmski a nie inwestycja czy spekulacja? Wyzerować się byle nie przyznać się do błędu. Wiesz ile takich osób było na Krezusie, próchniku, czy Indacie lub Almie tam były podobne teksty. Zawsze są. A wystarczy ciąć stratę np 10% I wiać odrabiać na 20tu innych, ewentualnie wrócić jak ruszy. Wbrew temu co wszyscy piszą zawsze da się wsiąść