Może ch.j na ch..ju stawać i możecie zjechać do 1 grosza i trzymać to na 1 groszu 30 lat - nie sprzedam ani jednej, powtarzam ani jednej akcji. Zawiązałem rezerwę na mój pakiet 300 tys. akcji i mogę je spokojnie trzymać - albo do 4PLN albo do bankructwa. Mam to w ch..ju co zrobicie z kursem cwaniaczki.