Masz rację pisząc o tym mechaniźmie zaparzaństwa, z drugiej strony nie grzeszysz inteligencją, jeżeli sądzisz, że GTN zbankrutuje. Może być nur być może nawet i na 35 - 38 groszy, ale holding jako całość nie ma praktycznie żadnych szans na bankrutctwo. Ma za to szansę na długiego bolesnego boczniaka.