Lasy Państwowe wypadły z domów drewnianych więc Boś będzie musiał więcej kasy wyłożyć. Obstawiam kolejną emisje pod koniec roku. z ostatniej zgarneli 100 mln mniej niż chcieli a do tego trzeba wypełnić lukę po Lasach , 200-300 mln. by im się przydało. Te domy drewniane to polityka , gdyby to był dobry interes to dlaczego deweloperzy ich teraz nie budują tylko murowane. BOŚ to bank misyjny więc zysk nie jest najważniejszy. Wie to smart money dlatego omijają go szerokim łukiem.