Zapewne chodzi i o gospodarkę i o politykę.
Co do słów prezesa, to już powiedziałem, należy z BOSia zrobić instytucję charytatywną i wycofać z giełdy.
Dzisiaj PGNIG ponad 5% w dół, a jak przestrzegałem, że się tak skończy, to się śmiali.
Wystarczyło poczekać.
A co będzie tutaj ?
Ani rybka, ani pipka, tylko akwarium.
ck