Dobrze napisales!!mądre,,
,,koniecznie pamietaj o mnie zeby napisać kiedy dokładnie będzie program,,,interesuja mnie takie sprawy,,a przerobilem wszystkich: malinowego krola z pronoxem,zebatego z midasem,karkosika jak paluchem na globusie pokazywal wietnam,,szejków ,chińczyków na dss,rysia ze swoim snem o ropie.,szkoda gadac,,polowa powinna siedziec,,,,