no pewnie nie po to wszyscy oddawali akcje ze stratą by zrobić dodruk i wyjść na zero, mielili akcje między sobą przez kilka miesięcy i stracić, tutaj sami wolontariusze chyba zarząd oddaje akcje za free a ludzie którzy ostrzegają innych przed wtopą to z miłości do bliźniego tak robią