podoba mi się Twoje trolowanie
w biznesie nie ma kumpli , zwłaszcza w Płocku
tam jest rodzina
ale Ciebie nie muszę uświadamiać
może kasa jest już zainwestowana i brak dodatkowych pieniędzy
ale uwierz mi tu już nikt wam nie odda akcji na tym poziomie
PO TAKIM INFO, HEHEHE
to imfo wpadło z systemu , zapomniałeś o nim