i okazać się może że ulicy tu bardzo mało jest, mogli przeparkować na wzrostach i pozbyć się balastu z zyskiem ale wybrali jazdę w dół i nie wiemy ile jest na słupach a ile ulica ma a leszcze uciekły nie było przynęty i przypuszczam że zostało tu niewiele w obcych rękach