myślę ze u grubasa jest większość
+ nowe idą też do niego
ale kto to mogę się tylko domyślać po trolach z innych spółek parówki
za niedługo się dowiemy bo nie porozkładał akcji po spółkach lecz nabył sam
kiedy grubas wchodzi w tyle akcji to wiadomo
że nie umoczyć a zarobić przybywa