Pajacu, oddałeś xtb po 30, żeby przeskoczyć na Orlen po 66
Teraz xtb jest po 35, Orlen po 65.
Mijanka najdalej za rok.
Pomijam że zrobiłeś typowy dla kolarzyka błąd, twoja sprawa, twoje pieniądze. Tylko po ch tu wracasz i plujesz na spółkę, której już nie masz. Jak tego co robisz, nie rozumumiesz, tzn. że jesteś zwykłym tępakiem.
Sasin wraz z pisowskimi złodziejami załadują cię tam na czczo. Poczujesz pałę baseballową Skarbu Państwa głęboko w jelitach.