Dlaczego zenada ? Edukuje drobnych leszczy bo przykladow ich glupoty ostatnio jest az za duzo:
1. sprzedawali KGHM po 8x aby odkupowac za pol roku po 14x
2. teraz sprzedaja ORLEN po 65 aby za pol roku odkupowac po 11x
3. sprzedawali XTB po 2x aby odkupowac teraz po 3x
Kupuj w dolku sprzedawaj na gorze. Niestety wiekszosc robi odwrotnie: Sprzedaje w dolku aby potem odkupwoac na gorze
ps. Uwazam ze moje rady sa lepsze od twojego dziecinnego zachowania