Rozumiem piszesz na podstawie swoich doświadczen życiowych.
Może cie rozczaruje, ale nie każdy jest takim gamoniem jak ty.
Zakupy akcji za kilka milionów. Tego nie robił przypadkowy gracz i to nie był przypadek. Wydaje mi się, że to ktoś świadomy lub lepiej poinformowany, kto po prostu wie albo widzi coś więcej niż przypadkowy pisarz na tym forum