No i sie wyjasnilo: Ktos wiedzial wczesniej o przejsciu XTB do wig30 i poprostu pod to zagral. Ale to nie zmienia glownego pytania: Skad XTB bedzie bralo nowych graczy z kasa (ktorzy chca tracic na CFD) aby kontynuowac zysk? I nie patrze tu z perespektywy tygodnia czy dwoch ale na przyklad 3-5 lat ? Mysle ze realnie XTB jest warte 25 pln/akcja maks