Powodzenia marzyciele. Tylko nie zdziwcie się jak wam dowalą lada dzień nowym espi o emisji akcji albo o rezygnacji prezesa bo kasy zostalo na kilka tygodni. I lepiej sprawdźcie w tych zewnętrznych firmach czy te gry się w ogóle robią, bo jakoś żadna powiązana firma o tym nie wspomina, devlogi pokazują cały czas to samo a w logach na steamdb nie ma żadnych postępów prac od wielu miesięcy.