Według mnie jest duża szansa na powodzenie, zobaczymy czy dalej plaway będzie udzielał pożyczek, czy zrobią emisję bo ta też jest możliwa? Przykład cfg i cherry pokazują nam.ze można wyjść z samego dna...ja nie skreślam spółki choć czasem mnie tu krew zalewa.. zainwestowałem tu duże środki jak nie bardzo duże z kasy zarobionej w pamiętne wakacje covidowe...gdzie wszystko szło....zobaczymy panowie....