koledze i nick Dominik chodzi zapewne, że wPoly jest pipeline gier i plan i pomysł.
a w takim Ovid NIE.
wycena porównawcza jako pokazanie na faktach ile PLN rynek a bardziej sterowacz wycenia spółkę.
co do Ovid to czy nie jest tak, że wycena spółki potrzebna aby kurs Varsav nie runął zupełnie...i Rosiński z Januarym będą to 3mac wysoko?