Też to zauważyłem. Ta spółka to jest jedna wielka niewiadoma. Gdyby nie ta pozyczka spolki by juz jie bylo i zostalibysmy z papierem toaletowym. Jezeli PLW zaangazuje srodki i ludzi to moze bedzie dobrze. Na razie mamy farta jako mniejszosciowi akcjonariusze bo jednak kase dali. Najwieksza kase robi sie na spolkach ktore wychodza na prosta, wtedy kurs leci 10,20 razy baza. Ja zostaje moge stracic 3,50zl za akcje albo zyskac 10-15zl na akcjach ktore posiadam.