Kompletnie nie rozumiem tego ciągłego pisania zawieszeniu. Powtórzę się, skoro bankrut MOONLIT jest wyceniany na 5 mln i nie jest zawieszony, to czemu mieliby zawiesić Polyslash?
Pompa na Cherrypick sprawiła, że ludzie szukają okazji do powtórki z rozrywki.
Tam też pisali o bajkach prezesa (https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=11967927&strona=1), o tym że spółka nikogo nie zatrudnia i pójdzie do piachu (https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=11991243&strona=1)