Dnia 2020-03-19 o godz. 22:48 ~Expert napisał(a):
> To mnie nie rusza, tylko pokazuje, że dyskusje z tobą nie mają większego sensu. Należy szanować innych ludzi.
> Tobie by pasowało wiele innych ników, ale na pewno nie Expert. Bo ten może być tylko jeden :D
głupio nie? jak si.e okazało być wioskowym frajerem he?