Już samo to, że obrażasz innych użytkowników dużo mówi o tobie oraz twoim wychowaniu. Jest mi z tego powodu bardzo przykro.
Jak już nie masz argumentów to widzę, że piszesz o zmianie nika, co robi się już nudne.
Za jakiś czas (kilka miesięcy) przekonamy się kto miał rację. Na tym zakończę tą dyskusję.