Dnia 2020-03-19 o godz. 21:24 ~Expert napisał(a):
> A problem z myślącymi jak ty polega na tym, że jak kurs zaczął rosnąć, to niedługo wzniesie się na historyczne rekordy. Jeśli kurs spadł z 47 zł do 34 zł, to trend nie jest taki całkowicie wzrostowy. Aktualnie to co się dzieje, to jest korekta po spadkach. JSW ma za sobą spadek ze 100 zł, także odbicie z 8 zł na 15 nie jest wcale zaskoczeniem. LVC jest w innej sytuacji, niedawno kurs wynosił 23 zł. Jeśli dajesz takie przykłady, to są one całkowicie nietrafione. W tym momencie, inwestycja na giełdzie to jest loteria, w tydzień można zarobić 50 %, ale tyle samo można stracić. Te pakiety pomocowe według mnie to pomoc krótkotrwała, bo leczą objawy a nie przyczynę. W dodatku, za tą pomoc ktoś będzie musiał słono zapłacić w przyszłości. Strefa EURO może być zagrożona przez Włochy i Grecję.
> I właśnie dlatego to Ja mam nick Expert a nie ty.
> Pozdrawiam ;)
chłopie kupę wiesz o trendzie , mówię ci o powodach odbicia i o mechanizmach jak to działa ,a ty pierdu pierd swoje , zapominasz że lvc jest od 21 zl cały czas w trendzie wzrostowym z korektami , Reasumując szkoda mojego czasu na dysputy z tobą , bo ide o zakłąd że jesteś leszczem sprzed 2 lat który nie wyciągnął wniosków ze swoich dawnych błędów .tylko nik zmieniłeś Radzę wróć do moich postów sprzed 2 lat jak było 40 pisałem że będzie niżej zanim będzie rosło, bo nie było oznak zmiany trendu spadkowego, przy pok 23 z hakiem pisałem ,że czas na łykanie bo idzie odbicie, po 30 obwieściłem zmianę trendu . Proponuję zatem zabierając głos powiedzieć coś o wykresie przygotować się do dyskusji . teraz powinno dalej rosnąc bo nie ma oznak zmiany trendu a wręcz silna i skuteczna obrona wsparć i zbieranie na wysokich obrotach .
Wybranie takiego a nie innego nika nie załatwia zatem tematu , mówił ci ktoś o tym ?