piknie ssanie do samej 17 zero knota ,
- nie mam dojścia, do br al;e tam dają świeżutki akcjonariat ?
- romel dobrze wiedzieć kiedy sprzedać , ale też kiedy kupić mniemam, że jako scwany lis pustyni kupiłes kiedy trzeba , dlaczego pisałem, że jesteście strachliwi ano AT jak w mordę strzelił pomaga , było zbieranie na długim knocie od ok 33 i to wsparcie nie padło potem obrót odbywał się w graniach knota, ale nie zszedł poniżej mimo tego, że świat miał się zaraz skończyć .i tyle , oczywiście pampersa należy , mieć zawsze obok siebie w takiej sytuacji , ale bez pampersa to tylko lokata w banku byleby nie u Leszka Cz.