Zostawiłem sobie kilka akcji na pamiątkę :)
Osobiście myślę, że do 20 zł nie spadnie, ale liczę na 30 zł. Jeśli nie osiągnie tego poziomu, mam zamiar kupić akcje innych firm.
Jeśli kryzys potrwa krótko to Livechat zapewne na tym zyska. Ale stawiam na opcję, że kryzys potrwa kilka miesięcy, przez ten czas wiele firm upadnie, bądź zawiesi działalność i wtedy cena LVC znacząco spadnie.