Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,60 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Podatek

Zgłoś do moderatora
Nie, black, nie o rezygnacji z podatku w paliwie mowa. Podatek w paliwie płacą wszyscy, którzy używają silników spalinowych - czy jeździsz skuterem, fiatem punto, mercem czy ciężarówką. Chodzi o transport towarów. Transport kolejowy, który jest o wiele bardziej ekologiczny, jest bardziej obciążony opłatami infrastrukturalnymi, niż transport drogowy. Pociągi płacą za używanie torów, ciężarówki nie płacą za używanie dróg. Mamy niesprawiedliwą dysproporcję w obciążeniach wprowadzonych przez państwo - jest to sytuacja niesprawiedliwa, nieracjonalna.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 0,30% 16,60 2025-10-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.