Wycena nie ma sensu tak samo jak na MLS, wyceniamy przyszłość. Kurs nie zareaguje, bo dzisiaj skupiliśmy ponad 30% akcji które są w obrocie, ktoś chce sypnąć jeszcze niżej, chętnie to wezmę.
Ja zakładam podobny sukces jak na OML, bo Digi sie bierze za świetną niszę, wzrost 10-20x jest mocno realny