no nie moje klimaty :/ więc się nie wypowiem :)
zawitałem tu jako inwestor wcześniej robiąc podobny interes na Setancie :))
zastanawia mnie tylko wycena biegłego nt Digital... powinna być niestety bardzo niska (w stosunku do kapitalizacji) i pytanie jak kurs zareaguje :/ - taką wycenę poznamy w planie połączenia.
mimo wszystko potencjał wzrostu oceniam na kilkaset %