Powodzenia w takim razie. Wie ktoś coś o projekcie Plenti(aplikacja). Z tego co wiem chłopaki z ice code pracowali bądź pracują nad tą aplikacja. Ciekawe czy coś o tym wspomną lub czy ice ma dochód z tego. Może Pan Eugeniusz? Chcąc skupić taki pakiet pewnie wiesz Pan więcej jak my.
Pozdrawiam