Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Plan restrukturyzacyjny HT

Zgłoś do moderatora
Według mnie, to są jakieś pozorowane działania, które mają na celu przeciąganie sprawy.
"...W dniu 29 stycznia 2021 roku wobec wycofania aktualizacji planu restrukturyzacyjnego z 13 września2019 roku przedłożono Sędziemu komisarzowi uzupełnienie (aktualizację) planu restrukturyzacyjnego z 22 stycznia 2021 roku uwzględniającego aktualną sytuację Spółki.
..."
To znaczy, że przez szesnaście miesięcy nic się nie działo. Przedłożyli aktualizację, pogadali o niej z radą wierzycieli, wycofali aktualizację, przedłożyli nową aktualizację. To w ogóle jest chore, że najpierw złożyli aktualizację do sądu, a później w czerwcu 2020 dyskutowali o tym z radą wierzycieli. Teraz to samo. Złożyli do sądu aktualizację 29 stycznia 2021, a przedłożyli ją radzie tydzień wcześniej. No chyba, że ten termin 22 stycznia 2021, to dzień, w którym rada wierzycieli to wszytko zaopiniowała i zatwierdziła po wcześniejszych wielomiesięcznych konsultacjach. Może pod koniec 2022 wycofają tą aktualizację i przedstawią nową i niech się kręci.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.