Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Piękne odleszczenie

Zgłoś do moderatora
Widze co się dzieje i tyle miałem igoriie myslałem ze sprzedam za 5 zł, niestety nawet nie zaliczyło 4, na R2 odwróciło, chciałem wczoraj odkupic ale na S2 jak było 1,62 mój system wykazywał nawet 1,42 nie doszło, doszło do fałszywego odbicia w okolicach 2 zł, to nie wróży dobrze pomimo ze to nc, jedna ufam sygnałom automatycznym. Dlatego jeśli nie dojdzie do prawdziwej korekty nie zainteresuje się ponownie igoriia gdyz jest dla mnie zbyt ryzykowna. A na eonecie mamy dopiero wybicie i fundamenty, dlatego jak ktos juz spienięży zysk może sie zainteresowac, mówie jako były wspólnik.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA 0,78% 0,26 2023-05-30 09:08:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.