Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Piękne odleszczenie

Zgłoś do moderatora
A co będzie jak ktoś będzie chciał wyrzucić 20,30 czy 50 tys.szt. ??marne 13 tysi nie miał kto odebrać i musiał obniżyć kurs o 1,5 zł. Niby wróciło na 3 ale nikt duży nie sprzedawał. Spółka ok ale zagrywki coś mi nie leżą. Inaczej powoli dojść do 3,5 a inaczej w dwa tygodnie. Stracić nie stracę ale zaś skoczki wyskoczą i będzie kiszonka

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA 3,94% 0,26 2023-06-01 15:33:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.