Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Piękne odleszczenie

Zgłoś do moderatora
Ok ale dobrze wszyscy wiemy, ze sa spolki i "spółki". Szczególnie na NC sa społki, ktore dużo obiecują a mało mówią... bardzo lubie perełki, które realizują strategię. Ostatnio byla spolka AdAstra (charter samolotów) i w grudniu 2013 oznajmiala jakie to ma nie byc rozwój itp a pozniej nie opublikowala raportów, zawiesili notowania i wykluczyli a akcjonariusze zostali z niczym (ja osobiscie nie mialem akcji ale sie przygladalem co tam sie dzieje).

Wiec warto szukac spolek, ktore nie istnieją tylko zeby zarząd dostawał premie i wyplaty ale realizują strategię

Zresztą nikogo nie namawiam, kto chce sprzedac niech sprzeda, to jest giełda i tu raz rosnie raz spad. Tak jest na kazdej spolce a ja wole te pewniejsze

pozdr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA 3,94% 0,26 2023-06-01 15:33:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.