Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Piękne odleszczenie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2014-08-21 o godz. 11:37 ~MM napisał(a):
> juz widac ze nie ma sily spadac bo obecna cena jest atrakcyjna, jak
> rozbiorą te 10 000 to powroci na 3,50... zdrowa korekta zawsze jest
> potrzebna (oczywiscie zaraz naganiacze na spadki zaczna sypac komentarzami
> typu bankrut bo nie moga sobie darowac ze sprzedali a zacznie rosnac)

No nie ma siły spadać bo narazie nie ma jak upychać. Teraz znowu jazda powyżej 3 zł bo inaczej nie uda się opylić towaru.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA 3,94% 0,26 2023-06-01 15:33:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.