Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Piękne odleszczenie

Zgłoś do moderatora
Zawsze podchodze ostrozeni do zakupów ale tutaj musze sie z Tobą zgodzić MM. Ludzie zaczynają dostrzegać w Igorii solidną społkę stale się rozwijającą. Świadczy o tym dzisiejsza sesja i obrona kursu 3 zł. Rano wyszło paru niecierpliwych (lub ludzi, ktorym wystarczy 20% zysku) i reszta drobnych w panice sie wysypala. Ale jak tylko kurs zaczynal spadać od razu pojawili sie chętni na tych poziomach, czyli 2,40, 2,50 to bardzo atrakcyjne poziomy do zakupów jak widać. I kurs już wrócił prawie do otwarcia. Takie zachowanie rynku może sugerować stałe wzrosty, 3 zł za chwile stanie się barierą nie do zejścia (oczywiscie na dłużej). Ale zobaczymy... Widac, ze wczoraj na duzych obrotach weszli ludzie neicierpliwi szukajacy szybkiej gotowki. Ciekawe czy ten co wczoraj kupił 13 000 akcji za 3,80 to byla ta sama osoba, ktora dzisiaj zaniżyła kurs, przesuwając okolo 13 000 akcji coraz niżej, aż ktoś mu to rozebral na 2,40 :)

Czyzby specjalne zagranie na zebranie przy niższych poziomach ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -4,35% 0,26 2023-05-26 16:13:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.