Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,10 zł , zmiana od tamtej pory: -8,05%

Re: Pesa wygrała w Czechach

Zgłoś do moderatora
Co ja widzę, porównanie Newagu do banku grającego syfiastymi derywatami ???!!! :-D

Akurat dzisiaj Newagowi z poziomu 26 nadal bliżej jest do 30 niż upadłości :-DDDD
A kurs ponad 30 zł oznajmiali analitycy, w oparciu o obecny portfel i perspektywy.

Newag jeszcze zajeździ malkontentów skupionych nas "Value Trap", kiedy wajchowy stwierdzi, że C/Z 7-8 faktycznie w żaden sposób nie odzwierciedla średniej dla sektora producentów taboru kolejowego na świecie na poziomie 12-17 i spółka może być korzystniej wyceniana. To tyle w temacie 3 z przodu. Sami sobie policzcie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEWAG 0,00% 24,00 2021-04-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.