Tonik, przyznam się bez bicia, że scope dał mi dwa razy zarobić. O ile dobrze pamiętam to tam przy ostrym spadku można było zapakować się po 60 zł.
Jeżeli faktycznie pcrione wypali to kurs powinien poszybować ostro w górę. Do tego spółka obiecała przeznaczyć 50% zysku na dywidendy. Spółka nadal na celowniku a obecny kurs bardzo atrakcyjny.