Nie raz do Was zaglądam i powiem że Data fajnie wygląda może coś się ruszy jeszcze ale ja siedzę na Scope ponieważ powoli coś zaczyna się dziać z projektami mam duży pakiet Kruszwicy to nie Wasza bajka A firma modelowa i Varsaw ze stratą ale może Giganci wypalą.