hmm, przed koroną kolorow tam chyba też nie było. Z branży paliwowej to brałbym Lotos albo próbował kupić Orlen w okolicach 60zł. Z innej branży na long to może Pekao. Jak zacznie to wszystko wracać do normalności po koronie, na rynku zrobi się stabilniej, to banki zaczną udzielać więcej kredytów a to spory zarobek dla nich. Wtedy też kurs skoczy do góry. Myślę, że w przypadku Pekao, jest szansa zarobić 35 - 40 zł na jednym papierze(w rok lub szybciej).