Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  113,00 zł , zmiana od tamtej pory: 1,33%
Moje akcje pracownicze są zdeponowane w ORBIS ja mam tylko zaświadczenie o ich posiadaniu.Po odebraniu zaświadczenia nic z nimi nie robiłem, raz w roku odbierałem dywidendę w biurze maklerskim bez opłat.W ORBIS już dawno nie wierzę , ok....li mnie w tegorocznej dywidenty , zwalają cenę akcji jak mogą więc małe mam nadzieję , że coś z tego będzie.Obserwuję to 21 lat więc złudzeń nie mam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORBIS 0,44% 114,50 2020-01-24 09:14:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.