Mnie zasypali? Że masz czelność tak żałośnie ujadać. Mam tam średnią 32gr i trzymam cały pakiet. Kurs wystrzelił a nie było żadnej głębszej korekty. Obroty piękne a kurs dalej będzie jechał w górę. A tak t2p chwaliłeś i szydziles z PLG i SBE. A obie spółki kurs mają wyżej niż t2p. Masz pięknego gniota w portfelu. 250zl obrotu w 3 msc. A teraz minusuj mi posty bo tylko to Ci zostało.