Jaki wóz albo przewóz. Jest masę zdrowych spółek i ciekawych branż. T2p to spółka wprowadzona by sprzedać miliony akcji w rynek. Sam Kosiński sprzedał 7 mln pod lipne komunikaty. Od 3 lat spółka praktycznie nic nie robi i jedzie na stratach jednocześnie sypiąc akcjami. Po Kosinkim przyszedł czas na GNV. A to już jaja na maxa bo ta cała konwersja to jakaś kpina. Dwa twory które nic nie robią wymienily się akcjami i wmówiły leszczom że akcje są warte 1.5zl xd i sruuu sypanko. A jak doszło do emisji ratunkowej to ulicy pokazali środkowy palec i sobie wydrukowali po 10gr. Te akcje są dla Was ale nie po 10gr tylko macie je odbierać na runku po kolejnych mega komunikatach