Adamie, po co się tu tak męczysz? Męczysz się już od bardzo dawna. Po co to wszystko? Skoro spółka jest do bani, bez przyszłości, to nie lepiej sobie ją darować? Sprzedaj, odchoruj stratę, od razu poczujesz się lepiej. Zainwestuj w jakiegoś blue chipa na WIG 20. Ewentualny zysk(?) może i mniejszy, ale spółki stabilniejsze i chyba bardziej przewidywalne. NewConnect nie jest dla ludzi o słabych nerwach. Tu panuje zasada: wóz albo przewóz. Albo zarobisz dobrze, albo stracisz wszystko. Jak w kasynie. Jeśli jeszcze tego nie wiesz, to już twój problem. Tylko, że pisanie przez ciebie w kółko tego samego, robi się już nudne. Miłego dnia.