Dnia 2016-05-03 o godz. 13:25 ~tomata napisał(a):
> Dnia 2016-05-02 o godz. 22:57 ~bazalt napisał(a):
> > Dnia 2016-05-02 o godz. 22:17 dzikibyk napisał(a):
> > > jako że jestem załadowany, wybieram jasną stronę mocy :) wyluzowałbyś z tą masakryczną nagonką na spadki, niepopartą niczym konkretnym i zrobiło by sie przyjemniej
> >
> > emisja po 10gr to po co ci będą winfdować kurs na 20gr i przepłacać raz tyle? Policzyłeś sobie według wzoru?
> > 18gr nie szło przebić a po takim infie o emisji to będzie spadać, uroki emisji. Nikt ci nie da 20gr za akcje co bedą mieli po 10gr.
>
> No właśnie po co przepłacać jak po 10 będzie szło kupić :)
Jeszcze niema żadnej emisji, tylko projekt uchwały na wniosek akcjonariusza a wy już sypiecie w rynek :)
Pojawiła się plaga zmartwionych emisją a macie chociaż 1 akcje?