Dnia 2016-05-02 o godz. 22:17 dzikibyk napisał(a):
> jako że jestem załadowany, wybieram jasną stronę mocy :) wyluzowałbyś z tą masakryczną nagonką na spadki, niepopartą niczym konkretnym i zrobiło by sie przyjemniej
emisja po 10gr to po co ci będą winfdować kurs na 20gr i przepłacać raz tyle? Policzyłeś sobie według wzoru?
18gr nie szło przebić a po takim infie o emisji to będzie spadać, uroki emisji. Nikt ci nie da 20gr za akcje co bedą mieli po 10gr.